Hobbit: Niezwykła podróż. Filmowe postacie i miejsca Jude Fisher

ISBN: 9788324143740

Published:

Hardcover

80 pages


Description

Hobbit: Niezwykła podróż. Filmowe postacie i miejsca  by  Jude Fisher

Hobbit: Niezwykła podróż. Filmowe postacie i miejsca by Jude Fisher
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, RTF | 80 pages | ISBN: 9788324143740 | 5.40 Mb

Oficjalny, w pełni autoryzowany i ilustrowany album filmowy – niezapomniane wprowadzenie w świat fascynujących ludów, ras i miejsc Śródziemia. Ten album daje najważniejsze informacje i pełny wgląd w świat Bilba i jego towarzyszy. Tylko tu dowiemyMoreOficjalny, w pełni autoryzowany i ilustrowany album filmowy – niezapomniane wprowadzenie w świat fascynujących ludów, ras i miejsc Śródziemia.

Ten album daje najważniejsze informacje i pełny wgląd w świat Bilba i jego towarzyszy. Tylko tu dowiemy się, jak spokrewnieni są członkowie kompanii Thorina Dębowej Tarczy i który z nich ma największy powód nienawidzić orków- czy elfowie z Rivendell i ich władca Elrond udzielą bezpiecznego schronienia krasnoludom w potrzebie- dlaczego ciała goblinów z Gór Mglistych są tak okropnie zdeformowane i kim jest straszliwy Wielki Goblin, który nimi rządzi- kim jest ekscentryczny czarodziej Radagast i jakie tajemnicze zagrożenie odkrył w Mrocznej Puszczy.

I tylko tu znajdziemy unikalną, rozkładaną nową mapę z dokładną trasą wędrówki kompanii, od Shire po rubieże Dzikich Krajów. Bogato ilustrowany ponad 100 kolorowymi zdjęciami z filmu album rozpoczyna niezwykłą wyprawę pod Samotną Górę w spektakularnym stylu.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Hobbit: Niezwykła podróż. Filmowe postacie i miejsca":


mosel-wein.eu

©2013-2015 | DMCA | Contact us